KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7563370
nr 756 3370
Pastell
J. A Ahlbäck, skärgårdsmotiv, 37x48, signerad tidigt 1900-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:26:09
28/4 21:54:07
400 kr
30/4 17:21:09